Blog

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat  şirketi olarak senelerdir bu sektörün içindeyiz amacımız sizlerin güvenilir ve kaliteli bir şekilde eşyalarını istediği bir bölgeye rahatça taşıyabilmek, müşteri odaklı çalışan ve bu sektörde bulunan işine sadık, işini seven, işini en iyi şekilde şartlara uygun yerine getiren sağlam ve profesyonel  ekipten oluşan bir şirketiz.  Seneler önce bu sektöre atıldığımızda her zaman işimizi genişletmeye işimizi , şirketimizi yukarıya taşımak için gece gündüz demeden çalıştık. Türkiyede ve bulunduğumuz civarda tercih edilen ve sevilen bir şirketiz, güvenebileceğiniz eşyalarınızı gönül  rahatlığıyla teslim edeceğiniz bir firmayız.

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat firmalarının başında geliyoruz daha önce tercih edilen ve sevilen bir şirket olduğumuzu söylemiştim. Ekibimiz işini iyi yapan donanımlı bir ekiptir, eşyalarınızı ambalajlı paketlerimizle paketliyoruz temiz ve hijyenik olan paketlerimiz kalite açısından en iyi malzemelerden üretilmiştir eşyalarınızın paketlenme işlemi bittikten sonra nakliye aracımıza indiren ekibimiz dikkatli ve özenli taşıyor eşyalarınızı.  Eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken şartları ve koşulları ekibimiz eşyalarınız taşınmadan önce yerine getiriyor. Eşya sigortalama sistemimiz mevcut olduğundan dolayı eşyalarınız taşınmadan önce sigortasını yapıyoruz.  Eşyalarınız taşındıktan sonra ekibimizden kurulum-montaj desteği  de alabilirsiniz. Hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olarak şehir içi yaptğımız evden eve nakliyat işlemini şehirler arası da gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı kırılmayacak, hasar almayacak şekilde paketleyen profesyonel ekibimiz gidecek olan eşyalarınızı nakliye aracımıza indiriyor. Ekibimiz eşyalarınızı zamanında ve  gitmesi gereken konuma teslimatını sağlamış oluyor.  Ekibimizle iletişim kurabilirsiniz, her konuda yardımcı olacak olan ekibimiz işine verdiği önemi siz değerli müşterilerimize de veriyor sizler için buradayız ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir şirketiz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olarak eşyalarınızın daha kolay ve daha az zaman harcanarak taşınması için asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.çıkarılması zor, ağır olan eşyalarınız zarar görmeden asansörümüz sayesinde rahatça taşınmış oluyor, eşyalarınız taşınmadan önce ekibimiz eşyalarınızı sağlama alıyor bu şekilde taşınma işlemi gerçekleştiriliyor.

Bu gönderiyi paylaş