Blog

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat  şirketimiz tecrübelerine ve işine hakim olan bir şirkettir, işimize verdiğimiz önemi bizi tercih eden müşterilerimizin mutluluğundan ve memnuniyetinden anlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri şirketimiz için çok önemlidir. Günden güne işimizi geliştirmeye yeni fikirlere yeni  tecrübelere imza atıyoruz.  Türkiyenin her bölgesine evden eve nakliyat yapmaktayız, bulunduğumuz şehirde sevilen, güvenilir ve tercih edilen bir firma olduğumuzdan dolayı türkiyenin her bölgesine de yıllardır taşımacılık işlemimizi yapıyoruz ekibimiz kontrollü ve işini bilen ekipten oluşuyor. Gönül  rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edeceğiniz bir şirketiz.

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Kadıköy evden eve nakliyat şirketi olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta tercih edilen şirketlerin başında geliyoruz. Eşyalarınızı özenle paketleyen ve taşımaya hazırlayan ekibimiz paketlenen eşyalarınızı aynı özenle nakliye aracımıza indiriyor. Şehir içi taşımacılıkta eşyalarınız kontrollü bir şekilde gideceği  noktaya ekibimiz tarafından ulaştırılıyor, ekibimiz eşyalarınızı büyük bir özen ve hassasiyetle taşıyor. Şehirler arası taşımacılıkta paketlenen eşyalarınızın bize göndermiş olduğunuz konuma tam zamanında teslimatını yapıyoruz . eşyalarınızın  kırılmaması ve zarar görmemesi için üst düzey kalitede paketleme yapıyoruz. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın kırılmadan teslimat noktasına varması için ekibimiz işini özenle yerine getiriyor.

EŞYA SİGORTALAMA

Kadıköy evden eve nakliyat  şirketi olarak eşyalarınıza verdiğimiz önemi gerek paketleme işlemimiz olsun gerek ekibimizin çalışma tertipi ve işini iyi yapması olsun bunu sizlere yansıtmayı başardık. Eşya sigortalama işlemi eşyalarınızın olası bir durumla karşı karşıya kalması durumunda devreye giren bir sistemdir.  Eşyalarınız güvenle taşınsın istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz, ekibimiz profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Kadıköy evden eve nakliyat şirketi olarak asansörlü taşıma hizmetimiz çıkarılması zor olan eşyalarınızı rahatça çıkarmamıza yardımcı olan bir sistemdir, ekibimiz tarafından asansöre yerleştirilen eşyalarınız zarar görmeden çıkarılmaktadır. Ekibimiz eşyalarınızı evinize yerleştirdikten sonra kurulumunu veya montajını yaptırmak istediğiniz eşyalarınız için montaj ve kurulum ekibimizden destek alabilirsiniz, hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş