Blog

Kartal Evden Eve Nakliyat

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Kartal evden eve nakliyat  şirketi olarak şehir içi evden eve nakliyatlarda bölgede tercih edilen şirketlerden birisiyiz işimizi en iyi şekilde yaparak bunu sizlere ve bulunduğumuz, geldiğimiz konumda kanıtlamış oluyoruz.  Güvenilir ve kaliteli bir şirketiz eşyalarınızın taşınmasında en büyük rolü oynayan donanımlı profesyonel ekibimiz işini aksatmadan herhangi bir sorun çıkarmadan yerine getiriyor. Eşyalarınız ekibimiz tarafından güzelce paketlendikten sonra nakliye aracımıza gönderimi sağlanıyor. Gideceği konuma zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşan eşyalarınızın taşınmasını ekibimiz kaliteli bir şekilde yerine getiriyor.

EŞYA AMBALAJLAMA

Kartal evden eve nakliyat şirketimizin sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerimizden siz müşterilerimizin yararlanması için her türlü desteği sunuyoruz. Eşyalarınızın kırılmaması, incinmemesi  için kullandığımız ve geliştirdiğimiz üst düzey kalitede ambalajlarımız bulunmaktadır. Temizlik ve hijyenik açıdan uygun olan naylon paketlerimiz kalite konusunda da öndedir. Eşyalarınız sağlam bir şekilde paketlenir ve kırılması önlenir.

EŞYA SİGORTALAMA

Kartal evden eve nakliyat şirketimizin sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de eşya sigortalama hizmetidir. Eşya sigortalama işlemi sayesinde, eşyalarınız taşınırken olası bir durumla karşılaşılırsa eşyalarınız kırılır ve zarar görürse eşya sigortalama işlemimiz sayesinde olası kötü bir durumun üstesinden gelebileceğimizi söylemek isterim. Yıllardır işini severek yapan, eğitimli tam donanımlı bir ekiple ilerleyen şirket olduk. Yeni fikirlere, tecrübelere açık bir şirketiz. İşimizi seviyoruz ve en iyisini yapmak için buradayız. Güvenilir  bulunduğumuz çevrede konuşulan, işinin hakkını veren şirket olmanın gururunu yaşıyoruz, hizmetlerimizden her zaman yararlanabilir ve ekibimizden destek alabilirsiniz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Kartal evden eve nakliyat şirketi olarak evden çıkarılması zor olan eşyalarınızı taşımak için asansörlü taşıma hizmetimiz vardır. Eşyalarınız daha rahat ve zamanınızdan çalınmadan taşınmış oluyor,  ekibimiz çıkarılacak olan eşyalarınızı asansöre yerleştiriyor ve hiçbir zarar görmeden eşyalarınız taşınmış oluyor.  Yeni evinize yerleştirilen eşyalarınızın kurulumunu yaptırmak için ekibimizden destek alabilirsiniz, ekibimizde marangoz desteği de bulunmaktadır. Güven ve kaliteyi bir arada tutan, müşterilerimizin yorumlarını, düşüncelerini dikkate alan kendini her geçen gün geliştiren ileriye doğru taşıyan bir şirketiz. Ailemizin parçası olmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş