Blog

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat şirketi olarak şehirler arası evden eve nakliyat konusunda işimizi en iyi yapan şirketlerden birisiyiz.  Şehrin her bölgesine evden eve nakliyat yapıyoruz istediğiniz bölgeye eşyalarınızı taşıyoruz, ekibimiz evinize gelip eşyalarınızı ambalajlı paketlerimizle paketledikten sonra nakliye aracımıza indiriyor. Eşyalarınızın hasar görmemesi için kullandığımız ambalaj paketleri üst düzey kalitede ürünlerdir. Aracımıza nakledilen eşyalarınız gönderileceği konuma zamanında ve hasarsız bir şekilde teslim ediliyor. Asansörlü taşıma hizmetimizde bulunmaktadır eşyalarınızı taşımak için asansörlü taşıma hizmetlerimiden de yararlanabilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Ümraniye evden eve nakliyat şirketi olarak şehir içi evden eve nakliyat denilince bulunduğumuz civarda tercih edilen ve konuşulan bir şirketiz. Güvenilr ve kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere en iyisini vermeye çalışıyoruz. Günden güne gelişen şirketimiz sizin düşünceleriniz ve yorumlarınızı dikkate alarak daha da büyümeye devam ediyor. Ekibimiz işine sadık ve güvenilir bir ekiptir eşyalarınızı hasarsız taşımak için elinden geleni yapan ekibimiz özenle işini yapmaya devam ediyor . eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra ekibimizden kurulum desteği ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Her konuda size yardımcı olacak olan ekibimize danışabilirsiniz, taşınma sırasında eşyalarınız taşınmadan önce sigortalama işlemini yapıyoruz eşya sigortalama işlemi sayesinde taşınırken hasar gören eşyanız olursa sigorta işlemimiz ile bunu karşılıyoruz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK VE AMBALAJLI PAKETLEME

Ümraniye evden eve nakliyat şirketimizin sunmuş olduğu ambalajlı paketleme işlemini profesyonel ekibimiz temiz ve hijyenik bir şekilde yerine getiriyor paketlenen eşyalarınız evinize daha temiz daha düzenli taşınılıyor, kullandığımız ürünler kalitelidir. Eşyalarınızın taşınmasında kullanılan asansörlü taşımacılık işlemi evinizden çıkarılması zor olan eşyalarınız için kolaylık sağlayan taşınma aracıdır, ekibimiz eşyalarınızı dikkatle asansöre yerleştirdikten sonra taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.   Evinize taşınılan eşyalarınızın kurulumunu yaptırmak istiyorsanız ekibimizden destek alabilirsiniz. Marangoz desteğimizde bulunmaktadır ekibimizle iletişim kurarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.  Hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz, işimizi severek yapıyoruz  ve işine gereken önemi veren bir şirketiz. Ekibimizde işine sadık ve donanımlı bir ekiptir. Ailemize katılarak ailemizin bir parçası olabilirsiniz, arkamızda mutlu müşteriler bırakmak bizim işimize daha sıkı sarılmamızı sağlıyor.

Bu gönderiyi paylaş